Pegasus Havayolları Aralık 2005 tarihinde başladığı kargo hizmetine, büyüyerek devam etmektedir. Filomuzda bulunan Boeing B737 ve Airbus A320 tipi uçaklar ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar , Türki Cumhuriyetler ve Rusya’nın farklı bölgelerine kargo gönderimi gerçekleşmektedir.

Havacılık sektöründe yaşanan yoğun rekabette sunduğu zamanında ve kaliteli hizmet ile rakiplerinden ayrılan Pegasus Havayolları, kargo taşımacılığında da aynı prensipleri sahiplenmiştir. Giderek artan uçuş ağına paralel olarak, kargo taşımacılığında da artan hizmet noktaları ile sahip olduğu prensipler doğrultusunda etkin ve kaliteli hizmet sunmayı vizyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz firmalara global ticaret düzeninde ana maliyetlerini azaltmak, daha hızlı servis sunmak, mevcut servis kalitelerini arttırmalarına destek olmak, verimliliklerini artırmak; sadece en büyük değil, en seçkin ve en saygın olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin saygınlıklarını korurken, pazar paylarını artırmak. Müşteri ilişkilerini ön planda tutarak kalıcı ilişkiler sağlamak. Çalışanların dinamizmlerini koruyarak motivasyonlarını artırmak. Sürekli pozitif çözümler ve alternatifler üretmek.